+48 (076) 835 22 14       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Przyjmujemy pacjentów bezpiecznie
  Przyjmujemy pacjentów bezpiecznie

  Deklaruję, że stosuję do zaleceń sanitarno - epidemiologicznych bezpiecznego funkcjonowania gabinetu medycyny estetycznej opracowanych przez ekspertów Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej
  i Anti-Aging PTL

 • Kongres Medycyny Estetycznej
  Kongres Medycyny Estetycznej
  Dzielenie doświadczeń w kongresie w Monaco, który odbył się w dniach 04-06.04.2019.
 • Szkolenie o anatomii twarzy
  Szkolenie o anatomii twarzy
  Szkolenie poświęcone było głównie anatomii twarzy. Przy zastosowaniu technik sekcyjnych trenowaliśmy gdzie na twarzy, w sposób bezpieczny, aby nie uszkodzić ważnych struktur twarzy podawać wypełniacze.

  Uczyliśmy się o właściwościach poszczególnych  odmian kwasu hialuronowego- czyli o ich reologii. Który preparat ,w jakich wskazanych można stosować, oraz czego  można się spodziewać po ich zastosowaniu.

  Towarzyszył nam znany amerykański anatom prof. Sebastian Kotofana.
 • Doskonalenie technik medycznych
  Doskonalenie technik medycznych
  Wspólnie doskonalimy techniki medyczne w Centrum Szkoleniowe Fenice w Warszawie.
 • Szkolenie w Tbilisi
  Szkolenie w Tbilisi
  Szkolenie w dniach 13-14.10.2016 u twórcy  nici Aptos profesora Marlen Sulmanidze w Tbilisi. Profesor pracuje ze swoimi dwoma synami. Wykonali przez 20 lat. 2 miliony  zabiegów z użyciem opatentowanych nici wchłanianych i niewchłanialnych. Stąd też mają największe doświadczenie i szkolą lekarzy z całego świata.

   

   

   


  Czytaj więcej
 • Szkolenie w Mediolanie
  Szkolenie w Mediolanie
  Szkolenie i warsztaty praktyczne w maju 2015 z zakresu technik odmładzania twarzy przy pomocy produktów laboratorium Filorga.
  Prowadzący Profesor Alessio Redaelli podzielił się swoimi długoletnimi doświadczeniami  i nauczył  technik, które on sam stosuje od lat, między innymi  korekcji nosa, okolicy skroniowej,  okolicy oczodołu.

  Została zaprezentowana gama produktów - kwasy hialuronowe  usieciowane  tzw. wypełniacze X-HA3 oraz H-HA volume.
  Czytaj więcej
 • Szkolenie w Rio de Janeiro
  Szkolenie w Rio de Janeiro

  Tematem szkolenia były peelingi i kosmetyki stosowane przez dr Romulo de Mene, wykorzystanie laserów w medycynie estetycznej, chirurgiczna korekcja opadających powiek.

   

  Czytaj więcej

Adipocytoliza czyli zniszczenie tkanki tłuszczowej za pomocą oficjalnie zarestrowanego do tego celu preparatu o nazwie Aqualyx. Wstrzyknięty do tkanki tłuszczowej preparat powoduje uszkodzenie ściany komórek tlłuszczowych. Uszkodzone komórki są "sprzątane" przez fagocyty. W związku z tym, że z uszkodzonej komórki wydostają się enzymy lityczne pacjent odczuwa w obrębie leczonego obszaru: obrzęk, zaczerwienienie, małą lub umiarkowaną bolesność. Objawy ustępują po kilku dniach. Komórki tłuszczowe są na trwałe zniszczone. Jest to metoda służąca do usuwania lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, nie do odchudzania.
Ma zastosowanie do terapii: podbródka, wewnętrznej i zewnętrznej strony ud, okolic około kolanowych, ramion, okolic lędźwiowych, okolicy karku, brzucha,
w niektórych  przypadkach tłuszczaków i powiek dolnych.

Terapię trzeba powtarzać kilkukrotnie, od 2 do 5 razy co 2 do 3 tygodni.
Jedna ampułka 8 ml służy do terapii obszaru ok 10x 10 cm.

Zobacz film pokazowy (źródło: www.youtube.com)